flag cs Czech

Pět důvodů pro Roto

Náskok díky výkonu.

Roto zaměstnává kolem 1400 lidí, kteří s vášní promýšlejí chytrá řešení pro moderní bydlení pod střechou. Vynikající energetická účinnost, příkladný komfort při obsluze a vysloveně snadná montáž. Právě tím se naše produkty vyznačují. Nezáleží na tom, jestli se jedná o střešní okno, příslušenství nebo půdní schody. Prémiová kvalita od Roto – pro vás a vaše zákazníky.

Pět důvodů pro Roto

Špičková kvalita, která se vyplatí!

Nejste si jisti, která střešní okna si vybrat pro svou novostavbu nebo rekonstrukci? Podívejte se na našich 5 důvodů, proč si vybrat Roto střešní okna.

Rychle, bezpečně a spolehlivě

Snadná montáž

Díky tomu, že je mnoho komponentů předmontováno již z výroby, střešní okna Roto se instalují velmi rychle a snadno. Zateplovací blok, parotěsná fólie a montážní úhelníky? Už namontováno! Vyndat z krabice a rovnou s tím na střechu.

Zateplená střešní okna

Energetická účinnost

Máme pro vás ta správná energeticky úsporná okna - ať už pro účely energetické modernizace nebo s výhledem na pohodlné bydlení v moderních novostavbách. Produkty Roto přesvědčí vysokou energetickou účinností a jsou vhodné dokonce i pro pasivní domy.

Náš slib

Trvanlivost

Poskytujeme 15letou záruku na rozbití okenních tabulí krupobitím u oken s vnější sklem ESG, na prasknutí či zlomení kteréhokoliv dílu kování nebo na prasknutí profilu rámu nebo křídla.

Prvotřídní kvalita v poměru cena-výkon

Kvalita produktů

Zkušebna TÜV Rheinland porovnala ve srovnávacím testu výrobky RotoQ i Designo R8 v plastovém provedení, vždy se dvěma konkurenčními produkty: oba typy oken Roto obdržely ty nejvyšší známky jako výrobky vysoké kvality, se snadnou montáží a uživatelsky přátelské.

Jsme tu pro vás!

Zákaznický servis

Váš osobní partner ve vašem okolí je vám kdykoli k dispozici radou i pomocí. Ať se na nás obrátíte kdekoli a kdykoli, vyřešíme vaše problémy rychle a spolehlivě – telefonicky ihned nebo prostřednictvím našich servisních techniků. To je podle nás servis.

Inovativní, vysoce kvalitní a oceněné nejlepší známky

Kvalita produktu

Střešní okna Roto jsou „v Německu jako doma“. To znamená, že u našich produktů můžete počítat s německými inženýrskými dovednostmi: chytré inovace a vysoce kvalitní materiály. Naše prvotřídní kvalita je potvrzena také společností TÜV Rheinland: Kyvné okno RotoQ a výklopné/kyvné okno Designo R8, obě v plastovém provedení, dokázaly zvítězit nad dvěma dalšími dodavateli se špičkovými známkami za vysokou kvalitu produktu.

Zateplená okna

Energetická účinnost

V době rostoucích cen energie a rostoucích diskusí o klimatu můžete jít příkladem s produkty od společnosti Roto. Předmontovaný izolační blok zajišťuje zvýšenou energetickou účinnost, stejně jako naše tepelně-izolační zasklení. Ušetříte náklady na energii a ochráníte životní prostředí. S Roto můžete dokonce postavit pasivní dům!

Náš slib

Záruční podmínky

Naše střešní okna se vyznačují dlouhou životností. Pokud však k nějakému poškození dojde, Roto vám poskytuje záruku 15 let na materiál, 5 let na vady materiálu, konstrukce a výroby. Můžete být tedy bez obav!

Vhodné v každé situaci

Pohodlí

Roto nabízí na výběr z různých typů oken tak, aby přesně odpovídaly vašim požadavkům. Ať už se jedná o stísněnou koupelnu, nízkou střechu v kuchyni, galerii s vysokými stropy nebo vysněný výhled do krajiny: od vysuvně kyvného okna, přes výklopné/kyvné okno až po elektricky ovládaná střešní okna: každá vaše individuální potřeba je splnitelná. Díky vynikající zvukové izolaci můžete v klidu relaxovat, i když je za okny rušné město.

S našimi okny není třeba strachu

Bezpečnost

S Roto se můžete cítit bezpečně, protože naše okna mají různé funkce pro větší bezpečnost. Počínaje zasklením trojsklem, venkovní roletou, která chrání jako pancíř před vloupáním a povětrnostními vlivy, až po dětskou pojistku na okně Roto Designo R6/R8. S Roto jste určitě v bezpečí!

Věděli jste to?

Nové plastové kyvné okno RotoQ splňuje nejen vysoké nároky našich zákazníků, ale také požadavky TÜV Rheinland. Potvrzuje to zkušební zpráva zadaná společností TÜV Rheinland. Výklopné/kyvné okno Roto Designo R8 bylo také oceněno nejlepšími známkami TÜV. Díky...

Roto se nebálo srovnání s konkurenčními produkty

Vítěz testu TÜV

Nové plastové kyvné okno RotoQ splňuje nejen vysoké nároky našich zákazníků, ale také požadavky TÜV Rheinland. Potvrzuje to zkušební zpráva zadaná společností TÜV Rheinland. Výklopné/kyvné okno Roto Designo R8 bylo také oceněno nejlepšími známkami TÜV. Díky tomu je Roto vítězem ve všech cenových kategoriích.

Dozvědět se více keyboard_arrow_right
autorenew