flag cs Czech

Ovládací prvky, kliky, teleskopické tyče.

Ostatní příslušenství

Aby bylo snadné ovládat střešní okna Roto, vyvinuli jsme pro vás ergonomicky tvarované kliky a madla. V případě automatizovaných oken můžete okno ovládat třeba dálkovým ovladačem nebo si rovnou pořídit časový spínač, díky kterému se o ovládání okna vůbec starat nemusíte.

Ostatní příslušenství

Elektrické ovládání produktů Roto

Ovládací prvky

Elektrické produkty Roto můžete ovládat pomocí stěnového přepínače, ručního dálkového ovladače nebo na solární pohon pomocí dálkového ovladače. Všechna elektrická okna Roto jsou automaticky vybavena dešťovým senzorem.

Dozvědět se více keyboard_arrow_right
Dotkněte se dokonalosti

Kliky Roto

U manuálních oken nabízí Roto kliky pro střešní okna řady Designo a madla pro okna řady RotoQ. Kliky lze objednat i jako uzamykatelné. Pro řadu Designo můžete vybírat kliky v barvě bílé, stříbrné a bronzové. Madla jsou k dispozici v barvě bílé, šedé, stříbrné a v imitaci dřeva. Jak kliky, tak i madla se dají snadno ovládat jednou rukou a jsou ergonomicky tvarované.

 

Jednoduché, praktické, pohodlné

Teleskopické tyče

Toužíte po větším pohodlí? Naše doplňky pro ovládání se stanou užitečnými pomocníky. Sortiment zahrnuje teleskopické tyče a otočné teleskopické tyče pro ovládání okenních funkcí, jakož i vnitřních a venkovních doplňků. Ideální, pokud je okno obtížně přístupné a není automatizované.

autorenew