flag cs Czech
Lightning above a residential building

Pravý pocit bezpečí

Střešní okna Roto chrání váš domov.

I v podkroví je třeba dbát vaší bezpečnosti. Silný vítr, déšť, bouřky: obytné prostory v podkroví jsou všem těmto vlivům počasí blíž. Proto je na to potřeba myslet nejen při výběru střešního okna a zasklení, ale rovněž při výběru venkovních doplňků, které vaše okno při špatném počasí ochrání.

Správný výběr vás ochrání

Volba správného zasklení je důležitá nejen z pohledu tepelně-izolačních vlastností, ale také z pohledu bezpečnosti. Naše bezpečnostní a tepelně-izolační zasklení je vždy tvořeno vnějším bezpečnostním tvrzeným sklem, které vás ochrání před rozbitím zvenčí. U typů zasklení Comfort, Premium a Acoustic jste chráněni i před rozbitím zevnitř, jelikož je vnitřní sklo tvořeno bezpečnostním vrstveným sklem, které se v případě rozbití nerozsype. V závislosti na volbě dvojskla/trojskla a typu zasklení si pak můžete navíc vybírat ze speciálního skla: 

  • proti přehřívání,
  • proti hluku,
  • proti zamlžení.

Protože mají střešní okna Roto odolný těsnicí systém, déšť, rosa ani sníh nemohou nijak váš domov poškodit.

Záruka 15 let

Roto vám poskytuje záruku 15 let na rozbití skla kroupami, na prasknutí či zlomení kteréhokoli dílu kování a na prasknutí profilu rámu nebo křídla.

 

Venkovní doplňky pro větší ochranu

Díky venkovnímu příslušenství zvýšíte nejen svoji ochranu, ale také ochranu střešního okna. Lamelová roleta má vysoce kvalitní lamely, které jsou odolné proti nepříznivým vlivům počasí. Lze ji ovládat manuálně, elektricky nebo na solární pohon pomocí dálkového ovladače. Kromě bezpečnostních požadavků má roleta také zatemňující funkci a chrání váš interiér před přehříváním, únikem tepla a světlem.

Přejít na venkovní doplňky keyboard_arrow_right
autorenew