flag cs Czech

Sestavy oken bez středové krokve

Více světla ve vašem podkroví.

Nezáleží na tom, jaké máte představy ohledně vašeho podkroví, nebo jak složitý je plán rekonstrukce, Roto vždy najde řešení. Vytvořte si z půdy prosvětlené a vzdušné prostředí pro vaše bydlení. Díky této nadčasové kombinaci oken získáte opravdu hodně světla, vzduchu, prostoru i neomezeného výhledu.

Střešní okna Roto řady Designo můžete kombinovat v sestavách vedle sebe 2x1 a 3x1 nebo nad sebou 1x2. Tyto kombinace bez středové krokve můžete použít také pro vícenásobné sestavy např. 2x2. Sestava střešních oken nad sebou s kyvným oknem Designo R6 RotoTronic nahoře a s výklopným/kyvným oknem Designo R8 dole, vytváří perfektní a velmi oblíbenou kombinaci střešních oken. S kombinací oken vedle sebe bez středové krokve vám vytvoříme panoramatický výhled až do délky 3,5 m. Šířka napojení střešních oken Designo je jen 6 cm a okna tak působí jako jedinečný architektonický celek.

Ukázky sestav bez středové krokve

Které typy se nejlépe hodí do sestav oken?

Naše mistrovské dílo generace střešních oken Designo: Roto Designo R8 zaujme svými promyšlenými funkcemi, energetickou účinností a vhodností pro pasivní domy.

Silný design. Šetří energii.

Výklopné/kyvné okno Designo R8

Naše mistrovské dílo generace střešních oken Designo: Roto Designo R8 zaujme svými promyšlenými funkcemi, energetickou účinností a vhodností pro pasivní domy.

Více o Designo R8 keyboard_arrow_right

Promyšlené okno Designo R6 přesvědčí především svou bezpečností a energetickou účinností. Okna jsou z výroby dodávána s celoobvodovým kováním se čtyřbodovým zámkem a lze je na přání vyrobit s dětskou pojistkou, uzamykatelnou klikou a/nebo alarm glass. Díky...

Elegantní kombinace

Kyvné okno Designo R6

Promyšlené okno Designo R6 přesvědčí především svou bezpečností a energetickou účinností. Okna jsou z výroby dodávána s celoobvodovým kováním se čtyřbodovým zámkem a lze je na přání vyrobit s dětskou pojistkou, uzamykatelnou klikou a/nebo alarm glass. Díky vysoce kvalitnímu tepelně-izolačnímu zasklení je Designo R6 vhodné i pro pasivní domy.

Více o Designo R6 keyboard_arrow_right
autorenew