flag cs Czech

Realizujte s Roto své dobré nápady

Vytvořte si ideální pracovní podmínky.

Rozhodli jste se pracovat z domova? Vytvořte si správné pracovní podmínky. Spousta světla a v případě potřeby ochrana před příliš intenzivním sluncem: střešní okna Roto a jejich doplňky splňují všechny požadavky, které vyžadujete pro dobré pracovní výsledky.

Nároky na pracovnu pod střechou se velmi liší. Zatímco pro někoho je prioritou hodně světla, po jiného to může být prostor. V Roto umíme propojit všechny tyto požadavky. Výklopná/kyvná střešní okna Roto Designo R8 jsou tak dokonalá, že při otevřeném okně nezaberou žádný prostor v místnosti. Alternativou může být sestava dvou nebo tří oken bez středové krokve, díky které se na pracovní stůl dostane co nejvíce světla.

Ukázky bydlení pro inspiraci

Aby se vám nezavařila hlava

Důležitá je také optimální ventilace na pracovišti, protože čerstvý vzduch je zdravý a přispívá k tomu, aby měl člověk při práci čistou hlavu. Oblíbené Designo R7 splní jak podmínky na větrání, tak i pohodlné otevírání, jelikož pant je umístěn v horní čtvrtině rámu. Při výběru okna dbejte také na správné zasklení, které zajistí ochranu proti hluku a také patřičnou bezpečnost.

Ochrana monitoru při práci na počítači

Každý, kdo často pracuje na počítači, zatěžuje oči. Zejména pokud do monitoru svítí slunce a omezuje výhled na obrazovku. V takovém případě ochrání příslušenství Roto jak monitor, tak i uživatele před nežádoucím světlem a lesknoucím se monitorem. Můžete si vybrat např. roletu Exclusiv, díky které odstíníte světlo, které vám při pohledu na monitor vadilo a nemusíte přitom zatemňovat celou místnost

autorenew