flag cs Czech

Servisní formulář

Objednávka servisu.

Servisem rozumíme opravy nebo údržbu střešních oken a příslušenství Roto, nikoli fasádních oken a balkónových dveří s kováním Roto. Servis vašich produktů provádějí naši zkušení technici.

Máte potíže? Zde můžete zadat servisní objednávku online. Jednoduše vyplňte následující formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat. Zadejte co nejvíce informací o produktu a potížích, abychom vám mohli pomoci co nejrychleji a vyhnuli se tak dodatečným dotazům.

Podívejte se zde, kde najdete typový štítek svého střešního okna. Tyto informace jsou potřebné pro přesnou identifikaci vašeho produktu.

Na základě zaslaného servisního formuláře Vám vypracujeme cenovou nabídku.Systém SAP v období od 18.07. cca 12:45 do 19.07. cca 14:45 nezpracovával žádné příchozí servisní hlášení. Pokud jste v tomto období vyplnili formulář, vaše hlášení nebylo zaznamenáno. Pokud jste obdrželi e-mail s číslem servisní žádosti, vaše žádost byla přijata.

Zákazník

Údaje o montážníkovi

Pokud ne, zadejte adresu montážníka níže:

Údaje o objektu

Pokud ne, prosím, zadejte adresu objektu níže:

Upozornění: Údržbářské a seřizovací práce, jakož i vady způsobené chybami kondenzátu a / nebo montáže nespadají do našich záručních podmínek a jsou zpoplatněny. Servisní náklady lze hradit platební kartou přímo u servisního technika.

* označuje povinná pole

autorenew