insect-protection-screens-header

Designo/RotoQ Síť proti hmyzu

Účinná ochrana před hmyzem.

Pokud v létě rádi větráte a nechcete, aby vaše podkroví navštívil i nežádoucí hmyz, doporučujeme vám síť proti hmyzu Roto. Můžete ji použít jak samostatně, tak i v kombinaci s jinými doplňky.

Přednosti

Naše síť proti hmyzu Designo/RotoQ nabízí přesně to, co potřebujete.

[1] Ochrana proti hmyzu při otevřeném okně
díky hustě tkané síti

Možnost kombinace – jako samostatné řešení nebo v kombinaci se všemi ostatními doplňky

Rychlá a snadná montáž
s možností okno kdykoli dovybavit

[2] Bezpečné ovládání díky automatické aretaci

Volitelně s tkaninou Transpatec®
Obzvláště odolná proti roztržení, s perfektní průhledností díky velmi jemné struktuře sítě

O 140% více prodyšná oproti standardní síti

Síť proti hmyzu ZRI M, ZRI M L/W

Více výhod díky high-tech látce Transpatec®.

Běžné sítě proti hmyzu sice spolehlivě udržují i ten nejmenší hmyz mimo domov, ale bohužel do místnosti nepustí tolik čerstvého vzduchu a světla. Oproti tomu síť proti hmyzu Roto, která je vyrobena z high-tech látky Transpatec® je o 140 % více prodyšná a tak poskytuje plnou funkčnost pro optimální výměnu vzduchu. Zároveň je téměř neviditelná, pevná a odolná proti roztržení.

Tajemství high-tech textilu spočívá v jeho revoluční technice tkaní: 0,13 mm jemné útkové a osnovní nitě leží na sobě naplocho a jsou protkány pomocí třetího, pouze 0,06 mm tenkého a vysoce pevného vázacího vlákna. Tím se dosáhne extrémně vysoké pevnosti a přesnosti tkaniny. 

Síť proti hmyzu ZRI M se montuje do ostění přímo pod rám okna - vhodné pro Designo R8, ZRI M L se montuje do ostění - vhodné pro Designo R7 a R8 a ZRI M W se montuje pod ostění - vhodné pro všechny typy oken.

 

Správné okno pro váš domov

Vyhledavač produktů

Hledáte okna do podkroví nebo chcete získat přehled o sortimentu? Pomocí vyhledávače produktů Roto rychle zjistíte, které výrobky jsou vhodné pro váš stavební projekt. Další výhoda: Najděte profesionální partnery společnosti Roto ve vaší oblasti.

Zobrazit vyhledávač produktů keyboard_arrow_right

Užitečné informace k vaší objednávce

V případě dodatečné objednávky příslušenství budeme potřebovat údaje z typového štítku, který vždy najdete na svém střešním okně. Kromě kódu z typového štítku potřebujeme také přesný název vybraného příslušenství.

Pro rychlou a správnou objednávku

Typový štítek

V případě dodatečné objednávky příslušenství budeme potřebovat údaje z typového štítku, který vždy najdete na svém střešním okně. Kromě kódu z typového štítku potřebujeme také přesný název vybraného příslušenství.

Dozvědět se více keyboard_arrow_right
autorenew