flag cs Czech

Roto Frank - technologie střešních systémů

Sřešní okna, příslušenství a doplňky.

Roto Frank DST GmbH je samostatný obchodní subjekt zastřešený akciovou společností Roto Frank AG. Sídlo má ve městě Bad Mergentheim, kde zaměstnává více než 700 pracovníků. V celé Evropě pro nás pracuje 1400 lidí. Své produkty distribuujeme výlučně prostřednictvím specializovaného obchodu a profesionálních montážníků.

Co byste měli vědět o Roto

Vynalézavost a síla inovace

Historie

Technologie střešních systémů Roto Frank je na trhu více než 75 let a dnes je jedním z předních výrobců střešních oken, výlezů a půdních schodů.

Dozvědět se více keyboard_arrow_right
Kvalita nezná hranic

Výrobní centra

Ve třech moderních výrobních závodech v Evropě probíhá vývoj, konstrukce a výroba inovativních produktů Roto. Všechny mají něco společného s tématy úspora, získávání energie a komfort na šikmé střeše.

Dozvědět se více keyboard_arrow_right
Řešení, která ukazují Evropě směr.

Roto ve světě

Roto má přes 20 obchodních zastoupení v Evropě. Jak v Německu, Rakousku nebo ve Švýcarsku, Francii nebo Polsku: Energeticky efektivní střešní okna zachycují ducha doby.

Dozvědět se více keyboard_arrow_right
Náskok díky výkonu.

Pět důvodů pro Roto

Vynikající energetická účinost, snadná obsluha a vysloveně jednoduchá montáž. Právě tím se naše produkty vyznačují. Jedno, zda se jedná o střešní okno, příslušenství nebo schody. Prémiová kvalita Roto.

Dozvědět se více keyboard_arrow_right
autorenew