flag cs Czech

Bezpečnost v dětském pokoji

Extra porce ochrany se střešními okny Roto.

Čím jsou děti mladší, tím jsou zvědavější. Proto pro ně chceme zajistit naprostou bezpečnost při umístění střešního okna do dětského pokoje.

 

Bezpečnost pod kontrolou

Se střešními okny Roto nemáte žádné důvody k obavám. Roto je totiž jediným výrobcem střešních oken, který nabízí na přání Designo R6 nebo DesignoR8 s dětskou bezpečnostní pojistkou předmontovanou přímo z výroby. Tím se vyhnete případné neprofesionální instalaci a možnému pochybení při dodatečné montáži. Vyklánění, vylezení nebo vypadnutí z okna je pak nemožné.Pokud chcete okno otevřít úplně např. kvůli vyvětrání, odemkněte dětskou pojistku klíčem a dítě si na chvíli ohlídáte.

U modelů Designo R6/R8 třídy "Meisterstück" si můžete rovněž doobjednat omezovač otevření, který zajistí maximální otevření okna na deset centimetrů. Pokud byste chtěli mít otevírání okna pod naprostou kontrolou, doporučujeme do dětského pokoje umístit Roto okna na elektrické ovládání, jako je např. RotoQ.

Ukázky bydlení pro inspiraci

Vhodné pro každý pokoj

Ne každý dětský pokoj v podkroví může mít ideální podmínky pro instalaci střešního okna. Nicméně vzdát se kvůli nedostatku prostoru dostatku světla by nebylo dobré rozhodnutí. Proto můžete využít sestavu oken nad sebou nebo střešní okna na míru a získát tak okno v délce až 1,8 metru, čímž plně využijete celou výšku střechy a přirozené světlo. A zároveň neslevíte z bezpečnostních kritérií!

 

Vyspěte se do růžova s příslušenstvím Roto

Především v letních měsících, ať už při odpoledním spánku nebo i večer může příliš mnoho světla narušit spánek těch nejmenších. Příslušenství oken, jako jsou např. zatemňující rolety, spolehlivě ochrání dětský pokoj proti světlu a pomáhá zachovat přirozený biorytmus dítěte. Ať už zvolíte látku ve veselé růžové, útulné tmavě modré nebo s hravými hvězdičkami, pokoj stále vyzařuje atmosféru dětem šitou na míru.

autorenew