flag cs Czech
Un uomo punta con il dito il centro di una series di pittogrammi a tema smartphone

Chytrý domov "Smart Home"

Pohodlí díky automatizované domácnosti.

Lepší Roto, protože snadné použití a prvotřídní kvalita jdou ruku v ruce.

Chcete, aby se vaše nová střešní okna otevírala pomocí smartphonu a rolety se zatahovaly v přesně stanovený čas? S elektrickým řešením Roto se splní touha po chytrém bydlení - protože Roto je připraveno na "Smart Home"!

Máte inteligentní domácnost a chcete na ni napojit i střešní okna Roto? Žádný problém...Naše střešní okna mají řídíci jednotky již integrované a kabelové napojení na jakýkoli řídící systém vaší inteligentní domácnosti tak není problém. Vnitřní a vnější doplňky můžete napojit skrz své elektrické okno, nebo je samostatně připojit k řídícímu systému inteligentní domácnosti kabelem. V případě rádiového napojení je potřeba, aby váš řídící systém inteligetní domácnosti byl kompatibilní s našimi produkty.

Pak už záleží jen na vás, jakým způsobem budete ovládat svá střešní okna Roto - smartphonem, tabletem nebo chytrými hodinkami... V případě deštivého počasí není zapotřebí ani jednoho, jelikož všechna elektrická okna Roto jsou vybavena dešťovým senzorem, který zajistí jejich včasné zavření.

 

smart-home-bedienung

Výhody produktů Roto

  • každé elektrické střešní okno Roto je již osazeno řídící jednotkou - není potřeba dalších komponent pro napojení na chytrou domácnost
  • napojení na libovolný řídící systém inteligentní domácnosti pomocí kabelů
  • možnost ovládat více oken současně, díky vlastní řídící jednotce každého okna
  • rádiové napojení na systém inteligentní domácnosti mediola®, Becker a další

Produkty Roto na princípe „Smart Home“

Immagine che spiega le possibilità delle soluzioni Smart Home
Immagine che spiega le possibilità delle soluzioni Smart Home
autorenew