flag cs Czech

Obývák jako místo pohody

Světlo a vzduch pro zdravé bydlení.

Obývací pokoj by pro vás měl být místem, kde se budete cítit pohodlně, kde budete rádi trávit svůj čas a mít možnost relaxovat. 

Nejen majitelé domů a nájemníci, ale dokonce i vědci se shodují v tom, že světlo a vzduch přispívají ke zdravému a pohodlnému bydlení. Pod střechou tyto podmínky zajistíte díky střešním oknům, které můžete také kombinovat do sestav a vytvořit tak větší prosklenou plochu. V závislosti na prostoru pak můžete volit elektrické/manuální ovládání, okna na míru nebo kombinaci více typů oken. 

Ukázky bydlení pro inspiraci

Nejoblíbenější okno Designo R7, které je výsuvně-kyvné a poskytuje tak mnohem více prostoru při otevírání, bude skvělou volbou pro váš obývací pokoj. V případě zasklení okna trojsklem se navíc dostanete na výborné tepelně-izolační hodnoty. Pokud byste do vašeho podkroví chtěli pustit více světla, podívejte se na možnosti sestav našich střešních oken, díky kterým si můžete obývací pokoj navrhnout tak, jak jste si vždy přáli. 

Každý detail se počítá 

Světlé prostory jsou snem každého z nás, ale když slunce nepřiměřeně svítí do televizoru, na který právě koukáte, nebo při jídle do očí, oceníte možnost zatemnění vhodným příslušenstvím. Mezi vhodné kandidáty do obývacího pokoje se určitě řadí zatemňující rolety dostupné v různých barvách. Zatemní váš pokoj tak, jak si budete přát, a to dokonce i pouhým stiskem tlačítka. Alternativou může být světlopropustná nebo plisovaná roleta ve vašem vysněném designu. Díky venkovní roletě Screen si zajistíte ochranu před tepelným zářením, ale stále budete mít v pokoji dostatek světla.

 

autorenew