flag cs Czech

Získejte tipy & triky pro svůj podkrovní prostor

Vaše oblíbené místo s Roto: Získejte pravidelné informace o novinkách, údržbě a péči, ochraně a bezpečnosti a inspiraci pro svůj půdní prostor.

Historie

Více než 85 let zkušeností a dobrých nápadů.

Díky svým nápadům, jako bylo první průmyslově vyrobené otočně kyvné okenní kování v roce 1935, se zakladatel podniku Wilhelm Frank stal průkopníkem. O 30 let a mnoho patentů a inovací později, položil další milník díky první konstrukci výklopného střešního okna.

Dnes patří Roto Frank Dachsystem-Technologie se svými 1400 pracovníky v Evropě, a jako samostatná jednotka v rámci skupiny Roto, k předním výrobcům střešních oken, střešních výlezů a půdních schodů.  

Důležitým středem obchodní činnosti Roto Frank Dachsystem-Technologie je od roku 2001 město Bad Mergentheim. Tamních 700 pracovníků ukazuje, jak díky moderním procesům, trvalé zvídavosti a zápalu vznikají produkty prémiové kvality s přidanou hodnotou. Tyto výkony přinesly vyznamenání „Industrial Excellence Award“ na Týdnu ekonomiky jako oficiálně „nejlepší továrna Německa“ v roce 2010. A to není náhoda. Je to důsledek nápaditého ducha a inovativních sil – pevných součástí podnikatelských aktivit v Roto. Zcela v duchu Wilhelma Franka.

autorenew