flag cs Czech
kurt_karl

Kurt a Karl jdou do toho s vámi

Snazší práce na staveništi.

Dostat střešní okna na střechu rychle, bezpečně a šetrně k našim zádům - to je sen mnoha našich zákazníků a partnerů. Pro ně máme od tohoto okamžiku dva nové „kolegy“, kteří se na staveništi pořádně činí. Kurt je z výroby namontovaný úchyt, určený ke zvedání a přenášení, Karl je k tomu perfektně přizpůsobený nově vyvinutý popruh. Oba dohromady dělají transport našich vylepšených oken Designo R6/R8 podstatně komfortnějším. 

Vyvinuli jsme tak pomůcky, které zjednoduší nejen manipulaci, ale i transport a ochrání střešní okna před poškozením. Snazší montáž celou práci urychlí a vaší páteři odlehčí.

1. Roto "Kurt" - integrovaný úchyt ke zvedání a přenášení oken

Úchyty na přenášení a zvedání oken Kurt jsou sériově integrované na obou stranách okenního rámu. Jednoduše je uchopíte, nové okno Designo R6/R8 zdvihnete a dopravíte až na střechu. Po usazení okna se Kurt prostě odřízne odlamovacím nožem.

Přednosti: Jednu ruku máme stále volnou, střešní okno tak pořád pod kontrolou a můžeme zajistit, že se nepřeklopí. Ještě jednodušší je to s jeřábem: jeřábový zvedací pás protáhneme oběma úchyty, zatáhneme a hop nahoru!

Plná kontrola při manipulaci střešních oken.

2. Roto "Karl" - popruhy pro flexibilní manipulaci ve dvou

Tyto popruhy jsou ideálním doplňkem k úchytům "Kurt". Pomocí popruhů Roto "Karl" se váha okna Designo R6/R8 rozloží na ramena a nohy, na nejsilnější skupiny svalů.

Přednosti: Záda zůstanou bez zátěže a obě ruce mohou při dopravě předcházet překlopení a kolizím. S Karlem lze komfortně přenášet střešní okna až do délky 180 cm a hmotnosti 120 kg.

Ochrana pro vaše záda.

Poznejte Kurta a Karla ve videu

Pro shlédnutí tohoto videa prosím přijměte Cookies.
Kurt and Karl - The new Roto colleagues on the construction site
autorenew