flag cs Czech

V klidu si s Roto odpočiňte

Bezpečný úkryt pod střechou.

Jen tak prostě zavřít oči a spát, aniž by vás rušilo ostré světlo, zvuky nebo nechtěné pohledy zvenčí? S Roto se z vaší ložnice může stát bezpečný úkryt pod střechou.

Správné vnitřní klima významně přispívá k dobrému spánku. Proto byste měli velkou pozornost věnovat správnému výběru střešního okna, včetně vhodného zasklení. Designo R7 představuje kvalitu za rozumnou cenu, RotoQ na elektrické ovládání pak naprosté pohodlí s možností ovládat okno přímo z postele. Elektrická okna jsou automaticky vybavena dešťovým senzorem, který se za vás postará o zavření okna v případě deště, nebo je doplnit o časový spínač. 

Příklady bydlení pro inspiraci

V každou denní i noční dobu se dobře vyspat 

Ticho a tma během spánku jsou pro vaši regeneraci důležité. Příslušenství Roto představuje adekvátní výběr doplňků k efektivnímu zamezení vniku nežádoucího světla a hluku během dne i v noci. Z vnitřních doplňků je to např. zatemňující roleta Roto v mnoha barevných provedeních, která efektivně podpoří klidný spánek.

Venkovní rolety pro vaše bezpečí

Vybavte svou ložnici také venkovní roletou Roto a vaše ložnice může být díky ní ještě lépe zatemněná a zároveň chráněná před horkem i chladem. Představuje navíc další aspekt: bezpečnost. Nežádoucí vnik zvenčí je přes zavřenou roletu mnohem obtížnější. Pokud ale chcete, se správnými elektrickými doplňky se můžete ráno nechat probudit sluncem, protože se rozhodnete sami, kdy se roleta automaticky znovu otevře.

Roto přeje sladký a klidný spánek!   

autorenew