Obchodní manažer

pro oblast východního Slovenska

Roto je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken. Je také již desítky let ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

Společnost ROTO střešní okna s.r.o. se sídlem v Praze, působí na Slovensku jako organizační složka dceřiné firmy tohoto mezinárodního koncernu. V současné době hledáme pro posílení našeho pracovního týmu vhodné kandidátky / -ty na pozici:

Obchodní manažer pro oblast východního Slovenska


Vaše úkoly:

  • Váš hlavní úkol bude technické poradenství a starost o naše stávající zákazníky, získávání nových zákazníků stejně jako úspěšné zavádění nových výrobků na trh.
  • Budete mít kompletní zodpovědnost za obrat Vám svěřené oblasti a správu celé regionu s cílem plynulého navyšování podílu na trhu.
  • Dále budete zodpovědný za školení a prezentace našich výrobků zákazníkům ve Vám svěřené oblasti.

Váš profil:

  • Spolu s odborným technickým nebo obchodním vzděláním máte víceleté zkušenosti s prodejem, nejlépe ve stavebním oboru.
  • K Vašim silným stránkám patří vysoké pracovní nasazení, orientace na zákazníka, touha být úspěšný stejně jako kompetentní a sebejisté vystupování.
  • Není pro Vás problém jednoduše navázat obchodní vztah k zákazníkům a získat jejich důvěru.


Zaujala Vás tato nabídka?
Přesvědčte nás, že právě Vy jste ten pravý. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mail: veronika.molnarova@rotofrank.com.

 

autorenew