Test_winner_2013_2017_2020_CZ

Roto je opět vítězem testu TÜV

Venkovní rolety vás přesvědčí při srovnání s konkurencí.

Venkovní lamelová roleta a protisluneční roleta jsou vítězem srovnávacího testu prováděného v roce 2020 společností TÜV Rheinland! Nejvýrazněji se náskok před konkurencí projevuje v době strávené montáží: Instalace vnější rolety trvala pouhých devět minut – o deset minut rychleji než u druhého nejrychlejšího konkurenta! Pro profesionály to znamená, že montáž jde jednoduše, rychle a bezpečně od ruky. Co se kvality produktu týče, nadchnou Vás rolety svým vzhledem, použitým materiálem a stabilitou. Nezávislé inspektory přesvědčily v rámci uživatelské přívětivosti: obsluha, téměř neslyšitelné provozní zvuky, čištění rolety a možnost obsluhovat střešní okno i se zavřenou roletou, což je u společnosti Roto standardem.

Vítěz testu TÜV 2017. Plastové kyvné okno RotoQ Q-4 Plus.

A girl is standing in her nursery opening the RotoQ plastic window.

V roce 2017 obdrželo kyvné okno RotoQ, které je kompletně vyrobeno z plastu, ve třech testovaných kategoriích kvalita výrobku, snadná montáž a uživatelská přívětivost také nejlepší hodnocení. Tím se Roto stalo vítězem testování ve všech kategoriích cena-výkon (v oblasti uživatelská přívětivost společně s jedním dalším výrobkem) a nabízí prémiovou kvalitu ve všech třídách.

A girl is standing in her nursery opening the RotoQ plastic window.

Vítěz testu TÜV 2013. Designo R8 plastové výklopné/kyvné okno.

Opened Roto roof window R8 plastic

Již v roce 2013 zazářilo Roto díky plastovému oknu Designo R8 ve srovnávacím testu špičkovými hodnotami. Ve třech testovaných kategoriích kvalita výrobku, snadná montáž a uživatelská přívětivost jasně předčilo konkurenci. Plusové body získalo okno Designo R8 u inspektorů především zásluhou kvalitního materiálu, lákavého designu, krátké doby montáže, ergonomie a mycí pozice.

Opened Roto roof window R8 plastic

Dobré argumenty pro každodenní práci

Light falls into a living room

Jak plastové RotoQ, tak Designo R8 poskytují dobré důvody pro uživatelskou přívětivost pro každodenní práci:

  • Jednoduchá obsluha pomocí jednoho madla/kliky (ergonomický tvar)

  • Pohodlné a bezpečné nastavení mycí polohy

  • Snadná manipulace ovládacích sil, jako je točivý moment, otevírání a uzamykání

Light falls into a living room

Designo R8 a RotoQ jsou celkovými vítězi studií spokojenosti z let 2013 resp. 2017 prováděných společností TÜV Rheinland (Polska), testováno v kategoriích kvalita výrobku, snadná montáž a uživatelská přívětivost. Testováva byla 3 střešní okna. Detailní výsledky naleznete na: www.roto-dachfenster.de/testergebnisse

pdf
Vitez_testu_TUV.pdf
pdf, 1 MB
autorenew