flag cs Czech
lieferservice

Objednávka a dodání

Spolehlivě a rychle.

Dodací služby Roto jsou spolehlivé. Jen nám řekněte, co potřebujete a vaši objednávku neprodleně zpracujeme tak, aby u vás byla co nejdříve. Skladové zboží doručujeme do 24 hod v rámci celé České republiky.

Objednávka Roto

V našem ceníku najdete všechny potřebné informace o produktech Roto, včetně označení, které je potřeba k tomu, abyste mohli vytvořit objednávku požadovaného střešního okna, lemování, doplňků nebo příslušenství. Abyste vytvořili objednávku snadno, jednoduše se orientujte podle systému objednávek, který v ceníku najdete na posledních stranách. Pokud potřebujete nahrát naše ceníková data, elektronická podoba (.xmls) je dostupná na vyžádání.

Pokud hledanou položku v ceníku nenajdete nebo potřebujete individuální řešení, obraťte se na svého obchodního manažera Roto nebo se stavte v našem RotoKampus, kde jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin a rádi vám se vším poradíme.

Objednávku můžete kdykoliv zaslat e-mailem na roto.cz@rotofrank.com a naši kolegové se o ni postarají.

Objednávat může pouze smluvní obchodní partner. Pokud jím nejste, kontaktujte prosím našeho obchodního manažera ve vašem okolí.

Po vytvoření objednávky vždy obdržíte její potvrzení, kde si můžete zkontrolovat cenu a termín dodání.

 

autorenew