Výsuvně kyvné okno Designo R7 se zasklením trojsklo Standard přináší mnohem více pohodlí a svobodu pohybu. Oblíbená technologie otevírání s pantem v horní čtvrtině rámu je vhodná pro umístění níže nad podlahu, jelikož křídlo téměř nezasahuje do interiéru.

Nejen odborníci vědí, že střešním oknem dostanete dovnitř nejvíce světla, nejsnáze s ním vyvětráte a také z něho máte hezký výhled do krajiny.
Uživatelsky nejoblíbenější výrobek firmy Roto, výsuvně-kyvné střešní okno Designo R7, je specifické zejména způsobem otevírání. Ve zjednodušeném principu funguje tak, že se osa otáčení dostane pomocí pístů do horní čtvrtiny rámu, otevřené křídlo se vysouvá nad rovinu střechy a ovládáno je klikou na spodní hraně křídla. Najednou máte k dispozici větší prostor, lepší přístup k oknu i lepší výhled z něj.

Okno je již z výroby dodáváno se zateplovacím blokem, montážními úhelníky a napojením na parotěsnou zábranu. Díky bezpečnostnímu zasklení trojsklem Standard dosáhnete rovněž vysoké energetické efektivnosti.
Toto střešní okno najde uplatnění v mnoha nízkoenergetických stavbách nebo při výměně starého okna za nové, s lepšími parametry a současně komfortnějším způsobem otevírání.

Vybírat můžete z dřevěného profilu s bezbarvým nebo bílým lakem a z plastového profilu v bílé barvě nebo v dekoru borovice, zlatý dub.

Několik čísel na závěr: určeno pro sklon střechy 20-65⁰, Uw = 1,1 W/m2K, Ug = 0,7 W/m2K, Rw = 32 dB.
A 15 let záruka na rozbití skla kroupami, prasknutí či zlomení kteréhokoliv dílu kování a prasknutí profilu rámu nebo křídla.

Lepší Roto, protože mi dává více svobody.

Roto Dach- und Solartechnologie GmbH
autorenew