flag cs Czech

Více místa v koupelně

Se střešními okny Roto získáte více světla i prostoru.

Sprchový kout, umyvadlo a toaleta jsou často umístěny ve velmi stísněném prostoru, těsně pod střechou. Ale kdo by se dobrovolně vzdal denního světla a čerstvého vzduchu? Se střešními okny Roto ani nemusíte!

Aby bylo v místnosti co nejvíce prostoru i při otevřeném střešním okně, hodí se použít zejména výklopné/kyvné střešní okno Roto Designo R8. Otevírá se směrem ven a nabízí největší možnou svobodu pohybu a nejvíce místa nad hlavou. Výběrem mezi dvojsklem a trojsklem zajistíte také maximální energetickou účinnost a příjemné teploty v každém ročním období.

Plastové provedení pro snadnou údržbu

Kondenzace vodních pár je běžnou příčinou růstu plísní zejména v koupelně. O to důležitější je pravidelné větrání. Koupelny s okny mají proto v oblibě jak nájemníci, tak majitelé bytů a domů. Abyste si své střešní okno užívali co nejdéle, je vhodné zvolit plastové provedení. Snese totiž více vlhkosti a také se snadněji udržuje oproti oknu dřevěnému.

Ukázky bydlení pro inspiraci

Základní aspekt: Větrání

Jak jsme si již řekli, důležitým aspektem je větrání koupelny. Pokud však potřebujete umístit střešní okna do větší výšky, můžete využít naše elektrická okna, jako např. Designo R6 RotoTronic, která můžete ovládat pouhým stisknutím tlačítka. V případě dovybavení okna časovým senzorem, probíhá ventilace podle přednastavené hodnoty vlhkosti.

Záleží jen na vašem vkusu

Pokud vám vyhovuje plastové provedení, ale přece jen toužíte po vzhledu dřeva, Roto nabízí vhodné dekorativní fólie pro plastové profily. Navíc díky velkému výběru doplňků v různých barvách a provedeních bude vaše koupelna také wellness zónou přesně podle vašeho vkusu. Skvělý vedlejší účinek: doplňky vás ve vaší soukromé SPA zóně ochrání před nežádoucími pohledy zvenčí!

autorenew