info_outlineNacházíte se v části, která byla optimalizovaná pro cílovou skupinu "Architekt & projektant". Pokud obsah neodpovídá okruhu vašeho zájmu, vyberte pomocí 3 teček vpravo od výběru země jinou cílovou skupinu.close

Zdravé bydlení

Zdraví vašich zákazníků je pro nás důležité.

Asi 80 až 90 procent dne tráví lidé v interiéru - většinu z toho doma. Zdravé životní podmínky v domácnosti jsou proto důležité pro pohodu a zdraví vašich zákazníků.

Zdravé bydlení s Roto

Produkty certifikované Institutem Sentinel Haus

Certifikované zdravé bydlení

Zdravé výrobky neobsahují škodlivé látky a mají pozitivní vliv na naši pohodu. Jako výrobce vysoce kvalitních střešních oken nabízíme našim zákazníkům neškodná a nízkoemisní střešní okna.

Dozvědět se více keyboard_arrow_right
Dle nejnovějších trendů stavebního průmyslu.

Stavíme ze dřeva

Technický pokrok ve stavebnictví zaměřuje pozornost zpět na starý známý materiál: dřevo. Od jeho udržitelné těžby přes vysokou pevnost při nízké hmotnosti až k podpoře zdravého života, nabízí řadu výhod.

Dozvědět se více keyboard_arrow_right
Smart home - automaticky za větším pohodlím.

Chytrý domov "Smart home"

Více komfortu a lepší kvalita života jsou tématem i u bydlení. Není divu, že nové technologie otevírají stále nové a nové možnosti, které nám život ulehčují. Pod heslem „Smart Home“ vzniká například automaticky ovládané vytápění či osvětlení. I střešní okna Roto jsou Smart Home ready“.

Dozvědět se více keyboard_arrow_right
autorenew